Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011: Matematyka. ODPOWIEDZI, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 maja 2011 r. o 08:15 Powrót do artykułu
moim skromnym zdaniem (a też dzisiaj pisałam) matura nie była trudna. były pytania na dowodzenie, tego typu zadań nie lubię, parę owszem, wymagało trochę myślenia, wle wszystko było do rozwiązania. Co do zadań zamkniętych - sporo rzeczy można było znaleźć w karcie wzorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też wyszło 1/2 z tymi sinusami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch.. w dupę wszystkim, którzy układali maturę z matematyki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joyy napisał:
no mi tez wyszlo -1 i 9 w ciagu ale zrobilam to w głowie bo nie czaje tych wzorów hehe mam nadzieje ze bedzie chodz 1 pkt zawsze wiele wart
Będziesz mieć jeden pkt za odp xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sin*cos 1/2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
veb napisał:
jak myslicie w tym zadaniu z turystą jak wyliczyłem sobie x i do drugiego równania podstawilem zebym miał same y, wyliczyłem delte ale jak trzeba było y1 i y2 policzyc ja wstawiłem x1 i x2 z rozpędu czy za to zadanie bede miał jakies punkty bo tak to mi wyszło ze 4 km przechodził a jak bym tam y1 i y2 wstawił to bym miał 28km, nauczycielka powiedziała ze za zmiane tych y w x mogą mi zabrac 1 pkt jak by tylko tyle zabrali to bylo by dobrze a Wy jak myslicie??
tak samo zrobiłam jak Ty i mam nadzieję,że odejmą 1 pkt najwyżej. Ale była trudna ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aldona napisał:
jak miało wyjść z tym kątem co było 160 stopni????
100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
veb ciezko powiedziec, akurat pare dni przed koncem roku nauczyciel od maty podal nam taki przyklad z zamiana zmiennych i on akurat sprawdzal mature taka rok temu to musial 2 czy 3 punkty urwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi z sin*cos to tak wyszło 1/sin*cos=2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktoś rozwiązanie ostatniego? pole trójkata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamieta ktoś jak to dokładnie bylo z tym ciągiem? x+y=8 a a3=16 czy 18? i trzeba bylo obliczyć pierwszy i drugi czyli x i y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 czy 3 to lepsze niż 0 z tego zadania zawsze cos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaą odpowiedź daliście w tym zadaniu co trzeba był napisać wwzór prostej równoległejprzechodzącej przezpunkt -2 i 1?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maturzystka napisał:
tak sin*cos 1/2
1 wyszlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszlo mi 3 x pierwiastek z 3 przez 8 i to jest poprawna odp bo nauczyciel z matmy sam rozwiazywal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nie zdać podstawy z matmy trzeba mieć (cytuje kolegę) "IQ flamastra". Od siebie dodam ze flamaster to stanowczo za dużo i jak dla mnie nawet kij od mopa sam powinien zdać ten egzamin. Na Boga... Matura staje się coraz łatwiejsza... Czemu, bałwany, nie lubicie matmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wyszedl wynik z szescianem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MaturzystkaLO napisał:
Kurde, bo mi zostało mało czasu i zajęłam się sześcianem, mogłam spojrzeć, które wyżej punktowane;/ a pamięta ktoś jaki mu wyszedł wynik w ostatnim (pole trójkąta równobocznego) 1,5^3/4 (1,5 pierwiastka z 3, dzielone na 4)
3x pierwiastek z 3 na 8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ja taka dobra z matmy nie jestem... czy była łatwa czy trudna powinni mówić humaniści... na przeciw z tamtego roku to była bardzo trudna !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszlo mi 3 x pierwiastek z 3 przez 8 i to jest poprawna odp bo nauczyciel z matmy sam rozwiazywal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...